Prvi Oficijalni Fan Klub Kristine Markovic Forever With Kristina Markovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bla bla club

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 208
Datum upisa : 16.05.2011

Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:21 am

Da ne razvlacim i ne objasnjavam u 100 recenica, recicu vam najprostije moguce - ovde se prica o cemu god hocete! Smile Mada ne moramo samo o Top Modelu, posto je ostatak foruma potpuno posvecen tome Very Happy Ali ja za pocetak, moram da pitam mnogo sam radoznala, kako vam se svidja forum? Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://fwkm.serbianforum.info
rainbow

rainbow


Broj poruka : 20
Datum upisa : 04.06.2011

Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitimeSub Jun 04, 2011 1:24 am

Forum je ok. Treba jos da se sredjuje, ali vremenom ce biti super.
Problem su clanovi. Vidim da forum postoji vec neko vreme, a clanova malo. Mora na tome jos da se poradi.
Sve u svemu, forum je dobar. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 208
Datum upisa : 16.05.2011

Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitimeSub Jun 04, 2011 2:44 am

Hvala Smile Jaoj znam sve al' nemam dovoljno vremena sve sama radim, ubicu se Smile Pa da clanovi su najbitnije, a malo ih je :[ Trudim se akd stignem sto vise da promovisem forum, vidim dolaze nekad neki al' mislim da vecina ne zna da se registruje pa je mozda i to problem :[
Nazad na vrh Ići dole
https://fwkm.serbianforum.info
rainbow

rainbow


Broj poruka : 20
Datum upisa : 04.06.2011

Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitimeSub Jun 04, 2011 2:56 am

Registracija nije problem. Forum je nov, zato je sasvim normalno da i clanova ima malo. Ne brini ja cu ti pomoci malo oko reklamiranja.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 208
Datum upisa : 16.05.2011

Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitimeSub Jun 04, 2011 3:05 am

Ma znam, imala sam ja vise foruma jos pre kad sam pravila Smile Hvala u svakom slucaju, baci pogled samo na onu temu za admine i modove, msm ako hoces da se prijavis naravno
Nazad na vrh Ići dole
https://fwkm.serbianforum.info
rainbow

rainbow


Broj poruka : 20
Datum upisa : 04.06.2011

Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitimeSub Jun 04, 2011 3:22 am

Nema na cemu. Smile
Ok bacicu pogled. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bla bla club Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla club   Bla bla club I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bla bla club
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prvi Oficijalni Fan Klub Kristine Markovic Forever With Kristina Markovic :: We Are Family :: Pricaonica-
Skoči na: